شرکت رنگ پودری پوشش دار

شرکت تولیدی رنگ پودری پوشش دار با داشتن آزمایشگاههای پیشرفته و تجهیزات خاص ، قادر به تولید رنگهای مورد نظر شما در جهت تکمیل ایده های خاص شما می باشد.

رنگ چروک پودری الکتروستاتیک پوشش دار

این نوع رنگ چروک جدیداً در اکثر کشور های دنیا به عنوان رنگ دکوراکتیو مورد استفاده قرار می گیرد . از مزایای رنگ چروک پوشش دار این است که با تکنولوژی اروپایی تولید و عرضه میشود و با مصرف کمتر به شما متراژخروجی بیشتری می دهد دور ریز رنگ چروک پوشش دار تقریباً صفر    می باشد . ( شما مصرف کننده گرامی پس از استفاده از این رنگ کاملاً به درستی به این قضیه پی خواهید برد .از مزایای دیگر رنگ چروک پوشش دار این است که با یک بار پاشش ، قطعه مورد نظر شما چنان زیبا می شود که دور از باور است . شما همکار گرامی که در طراحی و ساخت قطعات تولیدی خود ، زحمات زیادی متقبل میگردیدو در انتها انتظار دارید که محصول تولیدی شما ، محصولی با کیفیت بالا و زیبا باشد ، با استفاده از رنگ چروک پوشش دار به منظور خود دست خواهید یافت و در این بازار کاملاً رقابتی به موفقیت بیشتری خواهید رسید . اصلی ترین تمایز رنگ چروک پوشش دار ، نسوز بودن آن است که این نکته در صنایع مختلف بسیار حائز اهمیت می باشد . نقطه تمایز دیگر رنگ چروک پوشش دارآنتی باکتریال بودن آن است که گروه فنی پوشش دار سخت به این مسئله اهمیت داده و می دهند و افزودنی های روز جهان جهت آنتی باکتریال نمودن این نوع رنگ استفاده می شود تا شما مصرف کننده رنگ چروک پوشش دار با خروجی عالی و اطمینان خاطر محصولاتتان را به مشتری ارائه دهید .

متذکر می شود که رنگ بندی این نوع رنگ بسته به نظر شماست شرکت تولیدی رنگ پودری پوشش دار با داشتن آزمایشگاههای پیشرفته و تجهیزات خاص ، قادر به تولید رنگهای مورد نظر شما در جهت تکمیل ایده های خاص شما می باشد.

افتخارات ما

راه های ارتباط با ما